Hlavní Projekty Projekty partnerské
Projekty partnerské
Projekt - CE-PO - Cesta k podnikání PDF Tisk Email

Odkaz na kompletní stránky projektuProjekt pomáhá všem, kdo uvažují o podnikání, připravují se k němu, nebo se již do podnikání pustili. Služby CePo jsou určeny především těm, kdo se zajímají o podnikání podle Živnostenského zákona a splňují všeobecné zákonné podmínky: věk alespoň 18 let, způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost a bezdlužnost.

 
Projekt - Na vlastní nohy PDF Tisk Email

Odkaz na kompletní stránky projektuProjekt „Na vlastní nohy“ je zaměřen na snižování nezaměstnanosti v České republice formou rozvoje podnikatelských aktivit u skupiny znevýhodněných na trhu práce. Projekt realizuje rozvojové partnerství CePo – SBC v rámci iniciativy Equal.

Cílem komunikačního projektu „Na vlastní nohy“ je informovat o aktivitách rozvojového partnerství CePo a SBC a napomáhat prosazování výstupů tohoto partnerství do praxe. Dalším cílem je přispět ke zvýšení sociální odpovědnosti místních a regionálních autorit v oblasti rozvoje podnikání znevýhodněných skupin. Rozvojové partnerství CePo a SBC se zabývá vytvářením nových poradenských a vzdělávacích metod a nástrojů, které reagují na potřeby znevýhodněných skupin na trhu práce, kterými jsou zejména mladí lidé, lidé nad 45 let, ženy po mateřské dovolené, dlouhodobě nezaměstnaní a lidé handicapovaní.

 
Projekt - Beskydy pro všechny PDF Tisk Email

Odkaz na kompletní stránky projektuHlavním cílem projektu je systémový rozvoj a diversifikace poskytovaných služeb třetího sektoru se zaměřením na posilování nevládních neziskových organizací a jejich spolupráce v oblasti rozvoje nových forem poskytování sociálních služeb, které rozšíří příležitosti pracovního uplatnění v této oblasti a možnosti rozvoje vzdělávání, profesního růstu a zvyšování kvality práce zaměstnanců v sektoru sociální ekonomiky. Rozvíjet sociální prostředí s důrazem na rozvoj služeb podporujících sociální cestovní ruch (= cestovní ruch pro všechny).

 


Copyright © 2020 RPIC-EKONOMSERVIS Přerov s.r.o.. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.
 
Naše projekty:
Banner
Banner
Účastníme se projektu:
Sbírej toner