Hlavní Projekty Projekty dokončené
Projekty dokončené
Projekt - Znalost ekonomiky = polovina úspěchu PDF Tisk Email

Jste nezaměstnaný(á) anebo jste zaměstnaný(á) a máte zájem o podnikání?
Chcete si rozšířit znalosti v oblasti ekonomiky podniku/ firmy například pro budoucí pozici ekonoma anebo samostatného podnikatele? 
Chcete pomoci s hledáním zaměstnání na jakékoliv pozici?

Projekt byl určen všem zájemcům a zejména osobám do 25-ti let, nad 50 let, osobám pečujícím o děti do 15 let, těhotným a kojícím matkám. Smyslem projektu bylo podat účastníkům projektu informace z oblasti ekonomiky pro výkon povolání jako zaměstnanec či začínající podnikatel, případně pomoci najít jiné vhodné pracovní uplatnění.

Více informací o výsledcích projektu můžete získat v závěrečné brožuře projektu.

Tento projekt byl financován z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu České republiky. 

Projekt je již ukončen.

Celý článek...
 
Projekt - První krok do podnikání Tisk Email
Vstup na kompletní stránky projektu

Jste nezaměstnaný, absolvent školy nebo žena po mateřské a pomýšlíte na vlastní podnikání?

Projekt byl určen všem lidem, kteří jsou momentálně ve znevýhodněné pozici na trhu práce. Projekt si kladl za cíl vytipovat právě z uvedených skupin lidi, kteří již pomýšleli na vlastní podnikání nebo se této myšlence v zásadě nebránili. Vzhledem k tomu, že se jednalo o zásadní životní rozhodnutí, nemuseli mít dostatek odvahy. Odvahu a dostatek základních informací pro jejich "První krok do podnikání" jim dodával právě náš projekt.

Tento projekt byl spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

Projekt je již ukončen.

Celý článek...
 
Projekt - První kroky absolventa Tisk Email

Vstup na kompletní stránky projektu

Jste absolventi střední nebo vysoké školy, chcete získat praxi a nastoupit do prvního zaměstnání?

Projekt byl určen právě jim a všem jejich vrstevníkům, kteří opouští školní lavice po úspěšném absolutoriu středních a vysokých škol. V rámci projektu se připojili ke kolektivům firem a podniků v jejich regionu a získali tak potřebné zkušenosti z každodenní obchodní či výrobní praxe.

Tento projekt byl spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

Projekt je již ukončen.

Celý článek...
 
Projekt - Klastr výrobců přípojných vozidel a nástaveb Tisk Email

Vstup na kompletní stránky projektu

Projekt byl zaměřen na podporu inovací a zvýšení konkurenceschopnosti a exportních pozic firem produkujících návěsy a přívěsy, nástavby a současně s tím návazná odvětví zejména zpracovatelského průmyslu.

Projekt byl lokalizován zejména do Olomouckého kraje a vzhledem k lokalizaci technického vysokého školství i do regionu Jihomoravského kraje. Výroba přívěsů a návěsů má v regionu Olomouckého kraje velkou tradici. Více než 100 let zde působí tradiční výrobce – společnost PANAV a.s.

Hlavním cílem projektu byla identifikace firem, výrobců přívěsů – návěsů a souvisejících produktů a jejich dodavatelů, kteří měli zájem a potenciál pro vytvoření klastru, dále zmapování ochoty a zájmu účastníků klastru do společných aktivit zejména proexportního a inovačního charakteru a případně vydefinování konkrétních společných projektů. V neposlední řadě šlo i o získání co nejširší firemní základny pro zakládaný klastr.

Tento projekt byl spolufinancován Evropským fondem pro regionální rozvoj, Ministerstvem průmyslu a obchodu a Olomouckým krajem.

Projekt je již ukončen.

Celý článek...
 


Copyright © 2020 RPIC-EKONOMSERVIS Přerov s.r.o.. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.
 
Naše projekty:
Banner
Banner
Účastníme se projektu:
Sbírej toner